S.S.S.

Uzaktan eğitim için belli bir kayıt tarihi var mı?

Evet, web sitemizde yer alan eğitim başvuru formunu doldurarak veya e-ticaret sistemimiz üzerinden online alışveriş yolu ile kayıt oluşturabilirsiniz.

Sertifikaların TÜRÜ nedir?

PCA, T.C. Devlet üniversiteleri ve vakıf üniversiteleri ile protokollüdür. Yani alacağınız sertifikalar üniversite sertifikasıdır.
Kurslara katılım için ödeme yöntemleri nelerdir?

Web sitemizden tüm kredi kartları, havale/eft, kapıda ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.
Sertifikalar ne zaman elime ulaşıyor?

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin sertifikaları mücbir sebepler dışında 21 işgününde sorgulama ekranı ya da e-devlete düşer.Toplam 30 işgünündde adresinize ulaşmış olur.

MEB onaylı sertifika için süreç nasıl işliyor?

MEB onaylı sertifika programları için eğitim alanına göre farklılık göstermesine rağmen en az 8 saat uygulama eğitimi mevcuttur. Bu eğitim merkezlerimiz Antalya ve Ankara’da yapılmaktadır. Ve eğitimler tamamlandıktan sonra sınav için yine merkezimize gelmeniz gerekmektedir.
MEB sınavına katılabilmek için 1 adet kimlik fotokopisi, 1 diploma fotokopisi ya da öğrenci belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğrafınızı panelinizden bizlere ulaştırabilir, ya da adresimize kargo ile ulaştırabilirsiniz.

Mhttps://www.perihancananakademi.com/ üzerinden kayıt oluşturabilir miyim?

Evet, web sitemizde yer alan eğitim başvuru formunu doldurarak veya e-ticaret sistemimiz üzerinden online alışveriş yolu ile kayıt oluşturabilirsiniz.

 

Fiyat ve Eğitim Hakkında Sizi Arayalım