Hakkımızda

-PERİHAN CANAN AKADEMİ olarak, insan kaynağını dinamik tutacak ve bilgi toplumuna hazırlayacak olan gücün kişisel gelişim ve mesleki eğitim olduğu gerçeğinden hareketle, 2016 Yılında kişisel gelişim derslerimiz ile eğitim dünyasına giriş yaptık.

PERİHAN CANAN AKADEMİ kişisel ve kurumsal eğitimleri aracılığıyla gerek sektör profesyonellerinden gerekse iş hayatına yeni atılacak olan gençlerden oluşan 5000’inin üzerinde bireye eğitim hizmeti sunmuştur.
PERİHAN CANAN AKADEMİ, sektörün en değerli eğitimcilerini ‘‘bilgiyi paylaşma’’ gayesiyle bir araya getirerek; akademik öğretim disiplini çerçevesinde, geliştirdiği uygulamaya yönelik eğitim tasarımları aracılığıyla kişi ve kurumlara pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlamaktadır.MEB ve üniversitelerle işbirliği halinde ulusal ve uluslararası geçerliliği olan öğretim programlarını onaylı sertifikalarla taçlandırarak verdiğimiz eğitimlere bir kimlik kazandırmaktayız.

PERİHAN CANAN AKADEMİ , yaygın hizmet ağı aracılığıyla bireysel ve kurumsal eğitim taleplerini hızlı, ciddi ve güvenilir bir şekilde karşılamayı hedeflemekte ve sunmuş olduğu eğitimlerin daha çok kişi ve kuruma ulaşması amacıyla şube sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Andrew Carnegie: ‘‘Bir kuruluşun sahip olduğu, yeri doldurulamaz tek sermaye insanların bilgi ve yeteneğidir’’ demiş. PERİHAN CANAN AKADEMİ bu gerçekten hareketle daima farklı katılımcı profillerini bir araya getirerek, her birinin ihtiyaç duyacakları donanıma sahip olmalarını sağlayacak, eğitimleri sonunda katılımcıların işlerinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, firmalarına vizyon ve değer katabilecek seviyeye getirmeyi hedefleyen ve sektöre yön veren eğitim programları hazırlamayı sürdürmektedir.

PERİHAN CANAN AKADEMİ ’ın Misyonu:
Paylaşma ve idealizm ortak paydasında bir araya gelen uzman kadromuz ve tasarlamış olduğumuz dünya standartlarında eğitim ve hizmet çözümleri ile kurumların kalifiye insan kaynağı ihtiyacını karşılamak, kişilerin ise kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

PERİHAN CANAN AKADEMİ ’ın Vizyonu:
Rekabetin hâkim olduğu günümüz dünyasında yenilikçi, özel, değer katan, yüksek kalitede eğitimler sunan, kişilere ve kurumlara sağladığı faydayla ülke ekonomisine de artı değer kazandıran, gerek yurt içi gerekse yurt dışında tercih edilen, güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olmak.

Fiyat ve Eğitim Hakkında Sizi Arayalım