Bayimiz Olun

Bayimiz Olun!

   

  Günümüz koşullarında ticaret rekabet koşullarından dolayı her gecen gün daha fazla zorlaşmaktadır. Yatırım giderleri, reklam masrafları ve güçlü partnerleriniz bulunmak zorundadır. Bu tüm şartları yerine getirseniz de güçlü bir teknolojik altyapınız ve iş akısınız yoksa ve profesyonel destek almıyorsanız tüm çabalarınıza rağmen işleriniz dilediğiniz gibi gitmiyordur. Tüm bu süreci sizler için profesyonel olarak biz YÖNETİYORUZ ve sizlere müthiş bir ORTAKLIK teklif ediyoruz.
  Biz kimiz?

  -PERİHAN CANAN AKADEMİ(PCA) olarak 2016 yılında başladığımız eğitim faaliyetlerimizi olarak online ortama da taşıyarak yolumuza profesyonel bayilik sistemimizle devam etmekteyiz.

  PCA olarak aile danışmanlığı, objektif testler, projektif testler, yaratıcı drama, oyun terapisi, akıl zeka oyunları, hızlı okuma eğitmenliği, terapi teknikleri, problem çözme teknikleri, beden dili, insan kaynakları, liderlik ve koçluk eğitimleri gibi yüzlerce eğitimi hem online hem de örgün olarak devam ettirmekteyiz.

  Türkiye’nin en güvenilir online eğitim platformu olan PCA tüm hizmetlerini siz girişimcilere acıyor. E ticaret altyapısı ve iş ortaklığı usullerini uzun süredir inceleyen PCA hem girişimcileri rahatlatacak hem de herkes için ulaşılabilir ve güvenilir eğitim anlayışını gerçekleştirecek yeni bir sistem kurdu.

  Bu sistemde sizleri de yanımızda görmek isteriz. Nasıl mı?

  Bayilik formunu doldurarak ya da telefonla hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlerle hemen ayrıntılı bilgi verecektir.

  PERİHAN CANAN AKADEMİ avantajları neler olacak?
  • Güvenilir ve güçlü bir partneriniz olacak,
  • Online eğitim yapabileceğiniz bir siteniz olacak,
  • Sitenizde onlarca eğitiminiz olacak,
  • Tüm üniversite ve dernek anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz yapılmış olacak,
  • Eğitimlerinizin hepsi üniversite onaylı olacak,
  • Performansınızı ölçebilir ve gözlemleyebileceksiniz.
  • Ay sonunda basarınızı görebileceksiniz.

  PCA olarak gerekli alt yapı ve eğitim platformunuzu hazırladıktan sonra size özel hazırlanan sitenizi hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Sitenizin kolay kullanımı, güncellenmesi ve google adwords çalışmalarınıza izin vermesi sizin için büyük bir fırsat olacak. Tanıtım ve reklam kısmını tamamen sizlere bırakıyoruz. Sizler istediğiniz gibi tasarlayabiliyor ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Sizlere bu konuda aylık facebook , google ve diğer reklam pazarlama konularında eğitimler veriyoruz. isterseniz uzmanlarımızdan yardım alabiliyorsunuz .
  PERİHAN CANAN AKADEMİ ile birlikte çalışan bayilerimize her ay düzenli olarak SEO, pazarlama ve Adwords gibi konularda e-ticaret eğitimleri düzenleyerek bayilerimizin yanında oluyoruz.

  Şirketi olmayıp da bireysel olarak sisteme katılanların yasal sorumluklarını da bizler yerine getiriyoruz. Sitenizde yapmış olduğunuz her bir işlem için Stopaj kesintilerinizi ve vergilerinizi sizin adınıza devlete biz ödüyoruz.
  Sizlere sadece sisteme üye olmak ve sitenizin tanıtımını yapmak düşüyor. Bilgisayar ve internetin olduğu her yerden sosyal medyayı kullanarak, kazancınızı artırabiliyorsunuz. Sonuçlarınızı takıp edebiliyor. Kendinizi değerlendirebiliyorsunuz.

  İş birlikli öğrenme ve grupla çalışma ilkelerini benimseyen PCA kazan kazan politikasıyla ve sizlerin sisteme katkısıyla hem daha hızlı büyüyecek hem de sizlere kazandıracak.
  Sisteme uye olmak için 0 541 270 60 09 nolu hattan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Fiyat ve Eğitim Hakkında Sizi Arayalım